Suurimad ehitised Providence'is

Providence on Rhode Islandi pealinn ja suuruselt kolmas linn Ameerika Ühendriikide New Englandi piirkonnas. Linnas on umbes kolmkümmend kõrghoonet, millest seitseteist on üle 175 jala. Linnas pole ühtegi hoonet, mis vastaks kõrguse nõudele (492 jalga). Providence on Ameerika Ühendriikide varasemate tootmise keskuste seas ja seetõttu ehitati suur hulk kõrghooneid enne 1930. aastat. Türki peahoone ja tööstusliku riigipanga hoone on üks esimesi ehitatavaid.

Suurimad ehitised Providence'is

Providence'is on viis hoonet, mis tõusevad üle 300 jala:

Industrial National Bank Building

Industrial National Bank Building on Providence'i kõrgeim hoone 428 jalga. See on ka riigi kõrgeim. Hoone oli varem tuntud kui Bank of America Building ja hüüdnimega “Super Man Building”. Sellel on 26 korrust ja see valmis 1927. aastal.

Üks finantsplats

One Financial Plaza on teine ​​kõrgeim ehitis, mille kõrgus on 410 jalga. Selle ehitus algas 1970. aastal ja lõppes 1973. aastal. Hoones on 28 korrust. One Financial Plaza on öösel oranžidele tuledele eriline, valentiinile punane ja jõulude ajal punane ja roheline tuli.

Residences Providence

Residences Providence on tuntud ka kui Westin'i hoone elukohad. 380-jala hoone valmis 2007. aastal ja koosneb kolmekümnest korrusest.

Omni Providence hotell

Hotell Omni Providence on linna neljas kõrgeim hoone, mille kõrgus on 329 jalga. See valmis 1993. aastal ja koosneb kolmekümnest korrusest. See on Providence'i suurim ja kõrgeim hotell, mille maht on 564 tuba.

Textroni torn

Textroni torn, mida varem tuntakse vana kivitornina, on viies kõrgeim hoone. Hoone tõuseb 311 jalga. See asub Textroni peakorteris. See ehitati 1972. aastal ja koosneb 23 korrusest.

Vanim kõrghoone hoone Providence'is

Türki peahoone on vanim seitseteistkümnest hoonest, mis tõuseb üle 175 jalga. 16-korruseline hoone valmis 1913. aastal ja on 215 jalga. See on 12. kõrgeim hoone Providence'is. Hoone oli Providence'i teine ​​kõrgeim, kuni Providence Biltmore valmis 1922. aastal.

Suure tõusuga hoonete tulevik

2007. aastal lammutati välja plaan ehitada 520-jala pikkune One Ten Westminsteri hoone. Hoone oleks olnud linna kõrgeim. 2016. aasta novembris esitas Fame Organisatsioon linnavõimudele ettepaneku rajada „Hope Point Towers”; kolmehooneline park. Kolm hoonet oleksid 33, 43 ja 55 lugu.

Suurimad ehitised Providence'is

KohtHoone nimiKõrgus (jalga)Kõrgus (m)PõrandadAasta
1Industrial National Bank Building428130261927
2Üks finantsplats410125301973
3Residences Providence380115312007
4Omni Providence hotell329100251993
5Textroni torn31195231972
650 Kennedy Plaza28587201985
7Rhode Islandi peakorteri sinine rist ja sinine kilp23772142009
8Waterplace 123672192008
9Rhode Islandi riiklik maja2236841904
10Biltmore hotell22067181922
11Providence'i maakonna kohtumaja2166671930
12Türki peahoone21566161913
13Waterplace 221064172008
14Üks Citizens Plaza18055131990
15Brown University Sciences raamatukogu18055151971

Soovitatav

Itaalia looduslikud roomajad
2019
Millised riigid piirnevad Ameerika Ühendriikidega?
2019
Kas Hawaii A riik?
2019